Hotel Abertamy Villa Rosse

*** Hotel Villa Rosse ubytovanie AbertamyHotel Villa Rosse s veľkou záhradou 1100 m a parkoviskom sa nachádza v horskom mestečku Abertamy len 3 km od Božieho Daru.

Nefajčiarsky rodinný hotel VillaRosse s domácim prostredím a službami ako v hoteli poskytuje príjemné pobyty pre skupiny priateľov, rodiny s deťmi, aj pre jednotlivcov v príjemnom prostredí. 

Hotel Villa Rosse Abertamy ponúka :
- Skvelú polohu pre Vašu letnú aj zimnú dovolenku v Krušných horách. Cca 300 m od hotel Villa Rosse na Vás čaká lyžiarsky areál Abertamy, kde nechýba aj vlek pre najmenších lyžiarov, ktorý lyžiari využijú od decembra až do konca marca. Ďalšie lyžiarske areály nájdete do 10 km od hotela Villa Rosse - Pernink, Potučky, Jáchymov a Boží Dar. V okolí sú upravované bežkárske trate, ktoré sú v lete využívané ako cyklotrasy alebo turistické trasy.

Hotel Villa Rosse ubytovanie Abertamy ubytovanie :
Hotel Villa Rosse Abertamy má pripravené ubytovanie pre 23 osôb + detská postieľka. Ubytovať sa možno bez stravovania, poprípade s príplatkom Vám zabezpečí raňajky, večeru či polpenziu v penzióne. Objekt je nefajčiarsky, pre fajčiarov slúži vonkajšia terasa. Celkom 7 izieb: 6x3 lôžková izba a 1x5 lôžkový apartmán so šatňou. TV so sat len vo spoločenskej miestnosti. 

Hotel Villa Rosse Ubytovanie Abertamy vybavenie :
Každá izba hotelu Villa Rosse Abertamy má vlastné sociálne zariadenie a WIFI pripojenie. Pri hoteli Villa Rosse je 2x letná terasa s grilom. Ďalej je tu pre Vás plne vybavená nová veľká kuchyňa s dvoma kuchynskými linkami, umývačkou riadu, práčkou a všetkým vybavením. Hneď vedľa kuchyne sú dve spoločenské miestnosti - jedna s TV / SAT a druhá s biliardom a elektronickými šípkami. 

Hotel Villa Rosse Ubytovanie Abertamy okolie :
Do 200 m od hotela Villa Rosse nájdete obchod, reštauráciu i pivnicu. Milovníci zimných športov majú možnosť si vybrať medzi skiareály Abertamy, Pernink, Boží Dar, Klínovec, Potučky, Oberwiesenthal a upravená SKI magistrála na českej alebo nemeckej strane Krušných hôr. V letnej sezóne sú pre Vás pripravené skvelé turistické a cykloturistické trasy v krásnej, nedotknutej prírode. K Ville Rosse sa dostanete autom - na pozemku vily je uzavreté parkovisko pre 8 áut, aj autobusom zo stanice Karlovy Vary cez Ostrov nad Ohrí - Abertamy.

Hotel Abertamy Villa Rosse - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Abertamy Villa Rosse - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Abertamy Villa Rosse - V hoteli je biliardHotel Abertamy Villa Rosse - možnosť pripojenia na internetHotel Abertamy Villa Rosse - k dispozícii letná terasaHotel Abertamy Villa Rosse - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Abertamy Villa Rosse - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Villa Rosse ubytovanie Abertamy Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Villa Rosse Prazska 95 Abertamy 36235 Czech Republic

E-mail: Hotel-Abertamy-Villa-Rosse@cz-hotel.eu